О нас

Компанія ТОВ «Поліком Системз» виробляє

Рамки з клік системою: рамки з алюмінієвого профілю 25-ї та 32-ї клік систем. Рамки односторонні, двосторонні підвісні та двосторонні для кріплення на склі. Зовнішні кути рамок прямі або заокруглені. У "базовій" комплектації лицьовий профіль "кришка" анодований, а розмір рамок розрахований на стандартні формати плакатів. Також виготовляємо рамки з фарбованого профілю (будь-який колір за шкалою RAL).

Фреймлайти: односторонні та двосторонні фреймлайти з 25-ї клік системи для форматів А4 - А0, а також для плакатів індивідуальних розмірів. Наші фреймлайти – це ультратонкі конструкції (товщина 20-25 мм) із яскравим світінням по всьому полю. Ширина лицьового профілю – 25 мм.

Штендери: штендери на алюмінієвій або металевій основі; класичні штендери – розкладачки та вітростійкі штендери на пружинах. Для фіксації плакатів, у кожному штендері є рамки із клік системою.

Таблички та покажчики: односторонні настінні та двосторонні підвісні таблички – покажчики. Прості лаконічні конструкції із алюмінієвого профілю.

Рамки-розтяжки: легкі витончені рамки для плакатів А4 – форматів А0. Ці рамки ще називають: «рамки із системою Postfix».

Кріплення з клік системою для постерів: Постерна система складається з верхнього і нижнього поясів, виготовлених з алюмінієвих анодованих профілів з клік системою. Ширина видимої частини профілю – 27 мм.

Пюпітри (стійки з алюмінієвого профілю з рамками): конструкції для підлоги з рамками з 25-ї клік системи. Дані конструкції можна використовувати для розміщення реклами, переліку послуг, меню або системи навігації в ТРЦ.

Рамки з алюмінієвого багетного профілю: рамки з алюмінієвого профілю для дипломів, фотографій, покажчиків, реклами і т.д. Ширина лицьової частини профілю – 6 або 13 мм.

Афіші: конструкції із алюмінієвих профілів для плакатів А2 – А0 форматів. Афіша замикається на ключ, що дозволяє захистити плакат від крадіжки та пошкодження.